Aktualitet

Makina aksidenton të miturin në Yzberisht, 6-vjeçari jashtë rrezikut për jetën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:30 - 25/05/21 |
mapo.al

Tiranë– Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Yzberisht.


Policia njofton se makina me drejtues shtetasin M. Gj., 29 vjeç, ka aksidentuar një fëmijë të moshës 6 vjeç.


Mësohet se i mituri ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.Njoftimi i Policisë:Tiranë/Informacion paraprakNë Yzberisht, rreth orës 21:30, mjeti me drejtues shtetasin M. Gj., 29 vjeç, ka aksidentuar një fëmijë të moshës 6 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

Pas