Aktualitet

Makina del nga rruga në Bulqizë, humb jetën shoferi 30-vjeçar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:19 - 29/06/21 |
mapo.al

Një aksident është shënuar orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në Bulqizë.


Raportohet, se një 30-vjeçar, teksa po udhëtonte në aksin rural Ballejë-Krastë, ka humbur kontrollin e mjetit duke ndalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.Njoftimi i policisë:
Bulqizë/informacion paraprakMe datë 29.06.2021, në orët e para të mëngjesit shtetasi D. GJ., 30 vjeç, banues Krastë Martanesh, duke drejtuar automjetin tip ‘Mitsubish’ në aksin rural Ballejë-Krastë ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

1


Etiketa: ,

Pas