Aktualitet

Makina del nga rruga në Fushë-Krujë, shoferi 18-vjeçar përfundon në spital


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:32 - 14/10/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Fushë-Krujë. Një automjet tip Golf që drejtohej nga 18-vjeçari me iniciale R.P., ka dalë nga rruga.


Shoferi është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


“Më datë 04.10.2021, rreth orës 12:20, në Fushë-Krujë, shtetasi R. P., 18 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Golf” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. 18-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.
1
Etiketa: , ,

Pas