Aktualitet

Makina e sapodalë nga servisi përfshihet në aksident (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:58 - 27/04/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur në hyrje të Sarandës, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Ngjarja ndodhi në kthesën e Gjashtës, pranë një lavazhi

Në aksident u përfshinë një mjet tip ‘Ford’ dhe një “Mercedez A Class”. Nga përplasja nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale.


Ironike është fakti se automjeti A Class sapo kishte dalë nga servisi dhe ishte i sapolyer. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkakun e aksidentit.

<
>
f84a346a-fafc-4bea-9db7-d7be0cfd8b40 049c7af3-e50b-4859-9e1f-323ccabc63b7 53be0b63-d6d4-437c-a17d-3083abce952c
1

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas