Aktualitet

Makina kthehet përmbys në hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:34 - 31/10/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në hyrje të tunelit në rrugën Tiranë-Elbasan.


Një makinë tip fuoristradë është kthyer përmbys në hyrje të tunelit duke pësuar dëmtime.


Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar.Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi shkaqet e aksidentit.


Ndërkohë, raportohet se aksidenti ka shkaktuar trafik të rënduar në një pjesë të aksit.Etiketa: ,

Pas