Aktualitet

Makina përfundon në kanal në autostradën Fier-Vlorë, plagoset një grua


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:43 - 16/08/20 |
mapo.al

Një automjet ka dalë nga rruga në autostradën “Fier-Vlorë” duke përfunduar në kanal. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kripores në fshatin Cerkovinë.


Nga aksidenti është lënduar rëndë një grua, e cila ishte pasagjere në makinë. Ajo është dërguar me urgjencë në spital dhe po merr ndihmë mjekësore.


Akoma nuk bëhen të ditur identitetet e personave të përfshirë në aksident.1Etiketa: , , ,

Pas