Aktualitet

Makina përplas motorin në Fushë Krujë, plagoset rëndë drejtuesi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:06 - 28/02/21 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë mbrëmje në Fushë-Krujë.

Mësohet se një automjet ka përplasur një motor, dhe për pasojë është plagosur drejtuesi.


Raportohet se shoferi i automjetit është larguar nga vendngjarja.
Ndërsa, mësohet se i plagosuri, identiteti i të cilit ende nuk dihet, është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës.


1Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas