Aktualitet

Makina përplasi 45-vjeçarin, mjekët detyrohen t’i presin këmbën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:25 - 07/12/19 |
mapo.al

Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e sotme në Ballsh. Një makinë përplasi një 45-vjeçar që po drejtonte një motoçikletë.


Jonuz Muçaj, mori plagë të rëndë në trup dhe u dërgua me urgjencë në spital. Burime për mediat brenda spitalit thonë se si pasojë e përplasjes, mjekët janë detyruar t’i presin njërën këmbë 45-vjeçarit.


Lexo edhe: Ballsh, makina aksidenton rëndë 45-vjeçarin me motoçikletë

Etiketa: , , , ,

Pas