Auto

Makinat më të mira “pa çati” që mund të përdorni për verë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:25 - 09/07/18 |
mapo.al

Vera ka ardhur dhe të gjithë pasanikët bëjnë gati makinat e tyre pa “çati”, të cilat nuk i kanë përdorur gjatë dimrit me shi.


Ndjesia fantastike e lirisë që të falin makina të tilla të bën të dashurohesh menjëherë me to.


Makina të tilla janë sportive, 2-vendëshe apo 4-vendëshe dhe të bëjnë që të kthesh kokën sa herë që të kalojnë pranë.


Më poshtë do të njiheni me makinat më të mira pa “çati” të kësaj vere.


<
>
mak1 mak2 mak3 mak4 mak5 mak6 mak7 mak8 mak9 mak10 mak11 mak12 mak13 mak14 mak15 mak16 mak17 mak18 mak19 mak20 mak21 mak22 mak23 mak24 mak25 mak26 mak27 mak28 mak29 mak30 mak31 mak32 mak33 mak34 mak35 mak36 mak37 mak38 makina-2


Etiketa: , ,

Pas