Aktualitet

Makinat përplasen në aksin Laç-Mamurras, dy të plagosur rëndë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:10 - 15/12/19 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Laç-Mamurras ku dy makina janë përplasur dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona.


Personat e plagosur janë dërguar për në spitalin e Traumës në Tiranë. Sa u përket makinave të përplasura janë të tipit Volsvagen dhe Mercedez Benz.


Teksa është bllokuar edhe qarkullimi për momentin.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas