Aktualitet

Mallakastër/ Mjeti përplas për vdekje këmbësorin (Emri)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:38 - 22/05/19 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Mallakastrës. Një makinë tip ‘Benz’, shoferi i së cilës ishte 26-vjeçari G.M, ka goditur një këmbësor. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën shtetasi Isa Malaj 48 vjeç, banues në Ballsh. Mësohet se viktima ka ndërruar jetë gjatë transportimit për në spitalin Rajonal të Fierit. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.


Vijon…


1

Etiketa: , ,

Pas