ShowBizz

Maluma dhe Naymar prishin miqësinë disa vjeçare, shkaku një femër

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:25 - 16/10/19 |
mapo.al

Këngëtari i famshëm Maluma dhe futbollisti i njohur, Neymar, ishin shokë deri në momentin që mes tyre hyri një femër. Bëhet fjalë për ish-partneren e Maluma-s, modelen seksi Natalia Barulich.


Mediat e huaja e kanë cilësuar Natalia-n si një ndër modelet më provokuese.

Pasi ishte në një lidhje të gjatë me Malumën dhe këngëtari madje e bëri protagoniste në një videoklip të tijin, Natalia ka nisur romancën me futbollistin Neymar.

Ajo po shijon lidhjen e re dhe duket se e ka lënë pas të shkuarën me Maluma-n, mirëpo sipas burimeve, ky i fundit i ka dhënë fund shoqërisë me Neymar.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas