Aktualitet

“Maluma from Marikaj” – Olsi Bylyku bën ndryshimin e papritur (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:41 - 21/07/21 |
mapo.al

Olsi Bylyku ka surprizuar me paraqitjen e tij të fundit. Aktori i humorit ka guxuar dhe është shfaqur me një look krejt tjetër nga çfarë jemi mësuar ta shikojmë deri më tani.


Olsi ka publikuar një foto në Instagram ku shihet me flokët biondë. Teksa u ka prezantuar ndjekësve pamjen e re, ai e ka krahasuar veten me këngëtarin e famshëm, Maluma.


“Maluma from Marikaj…”, ka shkruar aktori krahas fotos.1
Etiketa: , , ,

Pas