ShowBizz

Mami Loredana bën tatuazh emrin e vajzën (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:52 - 25/08/19 |
mapo.al

Këngëtarja Loredana Zefi na ka treguar se ka bërë një tatuazh, frymëzuar padyshim nga dashuria e madhe për vajzën. Ajo bëri tatuazh emrin e vogëlushes, Hana, me shkronja të mëdha, e cila i mbuloi të gjithë parakrahun.

Loredana është shumë e lidhur me vajzën dhe shpesh herë publikon momente të ëmbla në rrjete sociale.


Etiketa: ,

Pas