Aktualitet

Manastirliu: Rreth 500 mijë vaksinime deri tani, vetëm sot 17 mijë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:12 - 01/05/21 |
mapo.al

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se deri tani në vendin tonë janë kryer 494 028 vaksinime


Teksa ka publikuar një foto në rrjetet sociale, Manastirliu tregon se vetëm sot janë kryer 17 125 vaksinime.


 Ajo thekson se vaksinimi vazhdon me ritme të shpejta në mbarë territorin e Shqipërisë. 1


Etiketa: ,

Pas