Aktualitet

Manchester United rikthehet tek fitorja, rezultatet e ndeshjeve në Angli

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:58 - 24/06/20 |
mapo.al

Manchester United i është rikthyer fitores dhe vijon “luftën” për tu kualifikuar në Champions League.


Me 2 gola të shënuar nga Martial, United i ka mbyllur llogaritë me Shelfield që në pjesën e parë.


Edhe në pjesën e dytë është sërish Martial që shënon, duke i siguruar fitoren Manchesterit, që tani e presin disa sfida të vështira.


Ndërkohë në sfidat e tjera në Angli, Newcastle ka barazuar me Aston Vilën, Wolves ka fituar me Bournemouth dhe Norwich ka humbur përballë Everton.Etiketa: ,

Pas