ShowBizz

Manjola Nallbani ‘sfidon’ vitet, shfaqet me bikini


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:32 - 07/08/20 |
mapo.al

Duhet se koha ka ndalur për këngëtaren mjaft të dashur për publikun, Manjola Nallbani.


Në një postim në Facebook ajo shfaqet me bikini në një pishinë, duke i lënë ndjekësit e saj pa fjalë. “Mbani fytyrën tuaj gjithmone drejt diellit dhe hijet do të bien pas jush!”, citon Nallbani W.Whitmanin.

 

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas