ShowBizz

Manushi i përmend futbollistin e Kombëtares, Nevina i mbyll gojën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:01 - 18/06/19 |
mapo.al

Moderatorja Nevina Shtylla është komentuar së tepërmi në media për një lidhje dashurie me futbollistin e Kombëtares Eros Grezda. Dyshimet lindën para pak kohësh, kur Eros dhe Nevina publikuan një foto bashkë. Mirëpo, Nevina i mohoi asokohe zërat.


Kolegu i saj Ed Manushi e ka thumbuar pikërisht për këtë çështje mbrëmjen e djeshme, gjatë emisionit “Procesi Sportiv”.  Ai i përmendi emrin e futbollistit, ndërkohë që, Nevina i çuditi të gjithë me reagimin e saj. Pasi u çua nga vendi, i mbylli gojën, duke mos e lejuar të flasë më shumë.


Ndërkohë, Manushi i thotë në fund të emisionit: Ti goce kujdes, se ke rënë në sy shumë me këto takimet e tua darkave. Nevina zgjodhi mos t’i përgjigjej, por tha thjesht “Natën e mirë”. Me ç’kuptohet edhe nga reagimi i saj, midis dyshes duket se ekziston me të vërtetë një histori dashurie.


1
Etiketa: , , ,

Pas