Aktualitet

Mapo nesër: A do kthejë Rama kufizimet deri në zgjedhje?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:04 - 09/02/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo, në numrin e nesërm ka në fokus sjelljen e qeverisë me pandeminë në vendin tonë përpara zgjedhjeve të 25 prillit.

Kryeministri paralajmëron shtimin e masave kufizuese, ndërsa zbuloi vendimin që do të marrë sot Komiteti i Ekspertëve.


Rama i rriti tonet për aktivitetet politike të Opozitës, dhe foli për ndëshkime të forta.
Ai u bëri thirrje shefave të komisariateve të ushtrojnë kontroll.


A do të kufizohen lëvizjet deri në zgjedhje, dhe a i volit kjo politikisht rilindjes?


1


Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas