Aktualitet

Mapo nesër – Basha: Kryesoj sondazhet, gati programi dhe ekipi më cilësor
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:00 - 15/01/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo sjell në numrin e nesërm pikat kryesore të intervistës së Kryetarit të PD në emisionin “Opinion”.Basha u shpreh dhe një herë i bindur se opozita do jetë fituese në zgjedhjet e 25 prillit.


Basha tha se sondazhet prej kohësh e nxjerrin fitues, ndërsa deklaroi se dje ka mbyllur dhe programin ekonomik, dhe ofertën që do iu japë shqiptarëve në zgjedhje.Basha tha se ai është kandidati i opozitës për kryeministër, ndërkohë që paralajmëroi kundërshtarin se pas zgjedhjeve, çdokush që ka abuzuar me fondet publike do të shkojë para ligjit.Zotim për anulimin e kontratave abuzive me oligarkët, dhe vendosje e taksës së sheshtë 9 për qind.


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas