Aktualitet

Mapo nesër – Berisha, mesazh Bashës: Respekto forumet ose do përfundosh keq


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:52 - 21/09/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo ka në fokus në numrin e nesërm situatën politike brenda Partisë Demokratike, si dhe nismën ‘Foltorja’ të ndërmarrë nga ish-kryeministri Berisha.


Sali Berishës në Fier i është bashkuar dhe deputeti Luan Baçi, ndërkohë që sulmet ndaj Bashës janë forcuar dhe më shumë.


Ish-kreu i PD-së, paralajmëron kryetarin në detyrë të respektojë statutin e partisë, përndryshe siç tha Berisha historia ka treguar se ata që kërkojnë të shmangin forumet përfundojnë keq. Një përgjigje Berisha ka dhe për ambasadoren amerikane në lidhje me deklaratat e saj të bëra disa ditë më parë.Nesër në Mapo do të gjeni suplementin ‘Ide’. Gjithashtu mund të lexoni komente dhe analiza mbi çështjet më aktuale, në vend, rajon dhe botë.1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas