Aktualitet

Mapo nesër: Bie muri i fundit i BE-së, Holanda i thotë “PO” Shqipërisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:53 - 16/06/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo ka në fokus në numrin e nesërm çështjen e integrimit të Shqipërisë në BE.


Vendi anëtar që ka qenë gjithmonë skeptik për çeljen e negociatave me Shqipërinë ka ndryshuar më në fund qëndrim duke mbështetur integrimin.


Më 22 qershor vendoset kuadri negociues dhe i hapet rruga tryezës ndërqeveritare.Nesër në Mapo do të gjeni suplementin ‘SPORT’ si dhe komente e analiza mbi aktualitetin në vend, rajon dhe botë.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas