Aktualitet

Mapo nesër: Përplasja, Basha rrit tonet, Berisha do shkojë në Fier


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:28 - 20/09/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo ka në fokus në numrin e nesërm situatën politike brenda Partisë Demokratike


Kryetari i PD, Lulzim Basha ka rritur tonet në mbledhjen e sotme të Grupit Parlamentar, ku ka pasur debat lidhur me përjashtimin e Sali Berishës.


Basha është shprehur se nuk do të lejojë lëvizje antiamerikane dhe se Kuvendi Kombëtar nuk do të mblidhet.Ndërkohë, nesër Sali Berisha zbret në bazë me lëvizjen Foltore, ku do të ketë takim me mbështetësit në Fier.Nesër në Mapo do të gjeni suplementin ‘Ekonomia‘. Gjithashtu, nesër në Mapo do të gjeni komente dhe analiza mbi çështjet më aktuale, në vend, rajon dhe botë.16


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas