Aktualitet

Mapo nesër: Tonet e larta, nis përplasja e fortë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:07 - 16/09/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo ka në fokus në numrin e nesërm situatën politike në vend


Sot ka filluar sezoni i ashpër i politikës, që tashmë duket se do të jetë disa polare.


Pati përplasje në Kuvend ku u debatua për qeverinë e re dhe programin, mes Ramës dhe Bashës, por po ashtu, Sali Berisha shpalli me simpatizantët e tij lëvizjen për ndryshme në PD.Yuri Kim flet për vendimin e shpalljes non-grata; “Ata që thonë se janë të habitur, me gjasë nuk po tregohen fort të sinqertë.”
Nesër në Mapo do të gjeni suplementin ‘Shëndeti‘. Gjithashtu mund të lexoni komente dhe analiza mbi çështjet më aktuale në vend, rajon dhe botë.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas