Aktualitet

Mapo siguron foton/ Kush është Petrit dhe Afërdita Laze që u plagosën në Allias
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:10 - 19/01/20 |
mapo.al

Dy personat që shihni në foto janë Afërdita dhe Petrit Laze, të cilët mbetën të plagosur këtë mbrëmje në Allias brenda banesës së tyre.


Çifti i cili posedon dy subjekte tregtare furrë buke, është sulmuar dhe dhunuar nga grabitësit me maska të cilët më pas i kanë qëlluar me armë duke i lënë të plagosur në vend.


Çifti janë me origjinë nga Korça dhe kanë dy fëmijë. Duket se kemi të bëjmë me një grabitje të mirëorganizuar. Policia po punon për kapjen e autorëve.


“Vodhën para”/ Zbulohet identiteti i çiftit të plagosur në Allias 

 

 


Etiketa: , ,

Pas