Kryesore

Mapo siguron pamjet – Tritoli në Shkodër, shpërtheu para lokalit të një gruaje


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:38 - 18/11/20 |
mapo.al

Një sasi e konsiderueshme tritoli ka shpërthyer këtë mbrëmje në Shkodër ndërsa policia e qytetit ka reaguar zyrtarisht për mediat.

Mapo ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihen forca policia dhe banorë të cilët janë mbledhur në vendngjarje.


Saktësisht, shpërthimi ka ndodhur përpara një lokali në pronësi të një gruaje pranë shkollës pyjore.

Pamje nga vendngjarja, policia rrethon zonën


Nga shpërthimi, raportohet vetëm për dëme materiale, fatmirësisht, pa të lënduar në njerëz.


Blutë e Shkodrës shprehen se biznesi është në pronësi të 46-vjeçares Hana.F., banuese në lagjen ‘Tom Kola’ në Shkodër.Pronarja e lokalit, Hana.F., 46 vjeçe


Pronarja e lokalit, Hana.F., 43 vjeçe

Rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta. Policia raporton se kanë nisur hetimet lidhur me ngjarjen në fjalë.

Lexo edhe :  Sherr dhe përplasje me makina, polici civil parandalon krimin në Tiranë (VIDEO)

LEXO EDHE: 

Shpërthen tritoli në Shkodër, detajet e para

 

1


Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas