Aktualitet

Mapo Weekend: Beteja e 25 prillit, programi dhe njerëzit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:53 - 05/02/21 |
mapo.al

Mapo Weekend në numrin e kësaj fundjave ka në fokus proramin dhe ekipet respektive të forcave politike që do përballen në zgjedhjet e kësaj pranvere.


Teksa data e votimit, 25 Prilli, po afrohet rrëmbyeshëm, Opozita dhe Qeveria janë futur në fushatë full-time.


PD dhe Basha po prezantojnë programin dhe planet e detajuara, ndërsa rilindja thotë se oferta e saj është Edi Rama.Një tjetër pistë e kësaj përballjeje, janë njerëzit, ekipet. Tashmë të dyja palët kanë hedhur në fushë drejtuesit politikë në çdo qark.MAPO sjell një raport të plotë krahasimesh dhe diferencash mes dy kampeve.

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas