Aktualitet

Mapo Weekend: Çfarë do të ndodhë?!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:52 - 30/04/21 |
mapo.al

Mapo Weekend, në numrin e fundjavës ka në fokus atmosferën politike  të pas zgjedhjeve parlamentare.


Zgjedhjet e 25 Prillit nuk sollën ndryshim.


Për herë të parë në 30 vite një parti merr mandatin e tretë me gjithë skandalet dhe problemet në qeverisje.Opozita i ka kontestuar zgjedhjet dhe po i denoncon manipulimet çdo ditë.Duket se jemi para një të panjohure të madhe. Çfarë do të ndodhë? Analizojnë për gazetën MAPO Alfred Lela dhe Bledian Koka.1


Etiketa: , ,

Pas