Aktualitet

Mapo Weekend: Debati i munguar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:16 - 02/04/21 |
mapo.al

Mapo Weekend, në numrin e fundjavës ka në fokus mungesën e një debati publik të dy politikanëve kryesorë që garojnë në këtë fushatë elektorale.

Zgjedhjet e 25 Prillit nuk do t’i japin votuesit shqiptar mundësinë për të vlerësuar kandidatët për kryeministër përmes një debati publik mes tyre.


 
Lulzim Basha është gati dhe sfidon. Përse kryeministri Edi Rama refuzon një përballje publike me kundërshtarin?!


Gazeta MAPO sjell një historik të debateve të vetme elektorale në politikën shqiptare në këto 30 vite, Nano-Berisha dhe Rama-Mustafaj…


1


Etiketa: , , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas