Aktualitet

Mapo Weekend: Vjeshta e Partisë Demokratike


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:58 - 18/06/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo ka në fokus në numrin e fundjavës sfidat dhe dilemat e kësaj vere të demokratëve, ndryshim, reformim, vendime të forta.


Rruga e mundimshme e Lulzim Bashës, pas traumës së 25 prillit. Raportet me Berishën dhe lëvizjet e mundshme në forume. Cila do të jetë PD-ja e Vjeshtës?!


Nesër në Mapo Weekend do të gjeni suplementin ‘Letrar’ me shkrime, poezi e proza.

Gjithashtu në numrin e fundjavës në Mapo do të gjeni komente dhe analiza mbi aktualitetin në vend, rajon dhe botë.

45


Etiketa: ,

Pas