Aktualitet

Maqedoni e Veriut/ 6 viktima dhe 205 të infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:43 - 10/07/20 |
mapo.al

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut kanë ndërruar jetë 6 pacientë dhe janë regjistruar 205 raste të reja të të infektuarve me COVID-19.


Fatmirësisht numri i të shëruarve është më i lartë se i të infektuarve, 336.


 
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas