Aktualitet

Marina-Getit: Do të të uroja më të mirën, por ti më ke mua (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:52 - 03/07/20 |
mapo.al

Reperi i njohur, Getoar Selimi, feston sot ditëlindjen e 38-të.


Përkrah urimeve të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij, një urim nga Marina nuk kishte si të mungonte.


Marina publikoi një fotografi të Getit në Instagram, ku shkruante:Gëzuar ditëlindje për burrin tim të dashur, heroin tim, burrin tim të bukur (Unë doja të të uroja më të mirën, por ti tashmë më ke mua. Nuk ke nevojë”.
  

View this post on Instagram

 

💜

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

 

View this post on Instagram

 

Nje dolli per ju😘

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

1


Etiketa: ,

Pas