ShowBizz

Marina shuan zërat për ndarje me foto, por vëmendja tërhiqet nga…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:45 - 02/09/19 |
mapo.al

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë komentuar së fundmi për një krizë në marrëdhënien e tyre, nën aludimet se shkak është bërë puna e moderatores. Megjithatë, çifti na ka dëshmuar të kundërtën.


Marina ka publikuar pak minuta më parë në “Instagram” një foto ku shfaqet në prehrin e Getoarit. Moderatorja duket e shkujdesur, aq sa i duken paksa edhe të brendshmet. Por, ky detaj duket se nuk ka përbërë problem për të, për sa kohë që ka vendosur ta publikojë. Etiketa: ,

Pas