ShowBizz

Marina u kërkon ndihmë fansave në lidhje me Getoarin/ Ja çfarë nuk i lejon ai


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:10 - 09/06/20 |
mapo.al

Moderatorja Marina Vjollca është një nga moderatoret më të suksesshme në vendin tonë. Marina gjatë kësaj kohe ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë përditshmërin e saj.


Po mesa duket përveç moderimit, Marina na paska dhe një pasion tjetër.


Të ngasë motorrin. Por me gjithë dëshirën e madhe për të ngarë motorrin, qenka dikush që nuk e lë, bashkëshorti, Getoar Selimi.Marina ka postuar një video në Instastory, teksa nget motorrin. Ajo u kërkon ndihmë fansave që të bindin Getoarin ta lërë të ngasë sërish.  

View this post on Instagram

 

Filluam😉 @klanifornia

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

 

 

View this post on Instagram

 

Sonte “Klanifornia” 💋

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

 

View this post on Instagram

 

“Klanifornia”

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

1


Etiketa: ,

Pas