Aktualitet

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, prindër për herë të parë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:41 - 18/08/21 |
mapo.al

Prej disa javësh në media është përfolur se Marina është shtatzënë. Thashethemet nisën nga fakti që moderatorja është zhdukur nga rrjetet sociale e dyshimet i shtoi më shumë edhe miku i saj Eraldo Rexho.


Në një intervistë për “Pushimet on Top”, zbuloi se në kopertinën e Shtatorit të “Revista Who” do të jetë një personazh bjonde që pret të bëhet mami.


Burime për “Anabel” konfirmojnë se lajmi është i vërtetë dhe Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë.Tani na mbetet që lajmin ta konfirmojë edhe vetë çifti, i cili kohët e fundit ka qëndruar larg rrjeteve sociale e vëmendjes se publikut.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas