fbpx

ShowBizz

Marina Vjollca po kalon pushimet e ëndrrave, por ka një problem

               Publikuar në : 16:26 - 26/06/19 |
mapo.al

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po kalojnë prej disa ditësh tashmë pushime në parajsën mbi tokë, Barbados. E megjithatë, moderatorja duket se po përballet me një problem.


Përmes një videoje të publikuar në “Instagram”, ku duket pamja me të cilën është zgjuar, Marina ka treguar se zgjohet me orën e Shqipërisë. “5:14, zgjohem sikur jam në Tiranë”-ka shkruar moderatorja, duke marrë parasysh ndryshimin kohor prej 6 orësh të vendit tonë dhe Barbadosit.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas