ShowBizz

Marjana Kondi flet për pengun më të madh të jetës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:55 - 22/05/20 |
mapo.al

Aktorja Marjana Kondi, ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, ku gjatë intervistës, tregoi se është penduar shumë që nuk ka bërë një fëmijë të dytë.


See the source image


Teksa u pyet për momentin më të vështirë gjatë martesës aktorja tha se nuk kanë kaluar momente të tilla por i ka mbetur një peng.


See the source image


Nuk mendoj se kemi patur ndonjë moment shumë të vështirë, por do të të them dicka për të cilën pendohem. Pendohem që nuk kam bërë një fëmijë të dytë. Nuk është normale të kesh mundësi dhe të qëndrosh vetëm me një fëmijë”, është shprehur Marjana.

See the source image

See the source image

 

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas