Marku: PD po humbet energji, Berisha të kishte ikur që në vitin 2013

Analisti Mark Marku, thotë se ish-kryeminsitri Sali Berisha duhej të ishte larguar nga PD që në vitin 2013. Në emisionin, “Opinion”, Marku theksoi se Basha, vendimin për të larguar Berishën duhej ta kishte marrë që në vitin 2017 dhe në këtë mënyrë do të kishte shmangur dobësimin e PD. “Berisha duhet të ishte larguar në … Continue reading Marku: PD po humbet energji, Berisha të kishte ikur që në vitin 2013