Bota

Marsejë/ Shkon në 4 numri i viktimave nga shembja e godinave
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:29 - 06/11/18 |
mapo.al

Trupi i një viktime të katërt, një grua, u gjet sot nën rrënojat e godinave që u shembën dje në qendër të Marsejës, njoftoi prokurori Xavier Tarabeux.


Trupat e dy burrave dhe të një gruaje tjetër ishin gjetur sot më herët nga forcat e shpëtimit në rrënojat e këtyre godinave të lagjes shumë popullore Noej.


Sipas autoriteteve gjithsej mund të ndodhen nën rrënoja pesë ose tetë persona të tjerë.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas