ShowBizz

Martohet Justin Biber/ A keni parë ftesa dasme si këto? (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:35 - 23/08/19 |
mapo.al

Tashmë është zyrtare që çifti i njohur do të martohet. Justin dhe Hailey Biber kanë shpërndarë ftesat e dasmës, të cilat duhet thënë se nuk janë shumë “të zakonshme”.


Ata kanë hartuar një ftesë dasme në formën e një libri vizatimor, foto e së cilës u publikua në revistën TMZ.

Nga ftesat u zbulua gjithashtu vendi dhe data e ceremonisë, e cila do të mbahet më 30 shtator në Karolinën e Jugut.


1
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas