ShowBizz

Martohet Vilma Masha, zbulohen pamjet teksa ecën në altar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:29 - 01/10/18 |
mapo.al

Moderatorja e njohur sportive e ‘Digitalb’, Vilma Masha ka kurorëzuar dashurinë e saj disa vjeçare ditën e sotme.


Pamjet e para nga dasma i ka publikuar Ilda Bejleri, e cila ka nxjerrë një ‘InstaStory’ një video teksa Vilma ecën në altar krah të atit.


Ceremonia që ajo ka zgjedhur të bëjë është shumë e thjeshtë dhe është vendosur në taracën e Bashkisë së Tiranës.Mendohet se pas celebrimit do të zhvillohet edhe festa mes miqve dhe familjarëve më të afërt, por gjithçka pritet të mbetet private.
Kujtojmë se partneri i Vilmës nuk është personazh publik dhe ajo ka zgjedhur ta ruajë privatësinë e tij.<
>
auto_42823458_717676855270885_4822192918338994176_n1538331921 auto_42835495_251651892205273_2536726552532484096_n1538331920 auto_42867054_2029539527356425_5598203954363105280_n1538331919 auto_VIlma_Masha11538331918
1


Etiketa: , , ,

Pas