Kryesore

Masa ajrore të nxehta, njihuni me parashikimin e motit sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:30 - 04/07/20 |
mapo.al

Vendi do të mbetet nën ndikimin e masave ajrore të nxehta. Moti parashikohet i kthjellët e me zhvillim të vranësirave në mesditë.Parashikohen reshje shiu të karakterit lokal në zonat malore në Veri-Verilindje dhe Juglindje në orët e mesditës deri në pasdite.


Era do të fryjë me drejtim Juglindje-Veriperëndim deri në 7 m/sek dhe në bregdet deri në 10 m/sek.
Valëzimi në dete parashikohet i forcës 2-3 ballë.1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas