Bota

Masakër në lokal, banda futet brenda dhe vret 11 persona


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:43 - 20/05/19 |
mapo.al

Një masakër e vërtetë ka ndodhur në Brazil. 11 persona u vranë nga një bandë e cila qëlloi me armë zjarri në një lokal. Sipas mediave lokale, ngjarje e rëndë ka ndodhur të dielën pasdite në lagjen Guama në Belem. Viktimat janë 6 gra dhe 5 burra.

Njerëzit e tjerë që kanë qenë të pranishëm kanë mundur të shpëtojnë. Policia civile ka nisur hetimet për rastin e rëndë. Deri tani nuk ka asnjë person të arrestuar.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas