Aktualitet

Masakroi me thikë 60-vjeçarin dhe nipin e tij në Kavajë, arrestohet Rizan AliuBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:49 - 21/09/20 |
mapo.al

Arrestohet Rizan Aliu, autor i dyshuar i plagosjes me thikë të 60-vjeçarin Besnik Çelmeta dhe nipin e këtij të fundit.


Ngjarja ndodhi vetëm 4 ditë më parë në një lokal në Kavajë. Burime për mediat bëjnë me dije se Aliu është arrestuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrsit rreth orës 21:00.


Arrestimi i tij është bërë i mundur falë angazhimit të policisë së Kavajës në bashkëpunim me atë të qytetit bregdetar.


Etiketa: , ,

Pas