“Masat do jenë strikte”/ Manastirliu njofton edhe hapjen e qendrave tregtare

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi sot hapjen e dyqaneve në qendrat tregtare duke nisur nga dita e hënë, 11 maj. Bizneset e tjera të cilat gjithashtu do të rinisin punën janë edhe klinikat dentare, qendrat estetike dhe berberët, duke respektuar masat. “Nga data 11 Maj lejohen të ushtrojnë veprimtari sipas protokolleve strikte të sigurisë, … Continue reading “Masat do jenë strikte”/ Manastirliu njofton edhe hapjen e qendrave tregtare