Sociale

Matura shtetërore, publikohen notat e provimit të anglishtes
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:59 - 18/06/18 |
mapo.al

Qendra e Shërbimeve Arsimore ka publikuar ditën e sotme listën e rezultateve, për Maturën 2018.Provimi i gjuhës së huaj u zhvillua në 206 gjimnaze dhe zgjati dy orë e gjysmë.


Ndërkohë ditën e mërkurë janë edhe dy provimet me zgjedhje, duke mbyllur kështu ciklin e Maturës Shtetërore 2018.


 


Etiketa: , , ,

Pas