Auto

‘Mazda’, eleganca merr forma të reja te kjo supermakinë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:10 - 02/07/18 |
mapo.al

Ka diçka shumë të bukur te “Mazda”, diçka shumë “japoneze” dhe kjo është sensualiteti i dizajnit të saj.


Format e kësaj makine reflektojnë dritat në një “kërcim” që nxjerr në pah ngjyrat, linjat të japin përshtypjen e hapave të një felini të madh dhe të falin ndjenjën e dinamizmit.


Të gjitha këto elemente mund të vihen re në makinën e re “Mazda Vision Coupe”.


<
>
mazada mazada1 mazada3 mazada4 mazada5 mazada6 mazada7 mazada8 mazada9 mazada10 mazada11 mazada12 mazada13 mazda-lajmiEtiketa: , , ,

Pas