Aktualitet

Mbërrin Fotoja e Ditës nga SHBA-të

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:32 - 25/09/19 |
ro ot

Kryeministri Edi Rama ndodhet prej të hënës në Nju Jork ku po merr pjesë në Konferencen e OKB-së. Një ditë më parë ai njoftoi se ka takuar Kryeministrin grek, ndërsa sot mbërrin fotoja me presidentin e SHBA-ve, Donald Trump. Nuk ka ende njoftim zyrtar mbi takimin e Ramës me Trump, dhe çfarë mund të kenë diskutuar.


Në profilin e Kryeministrit në facebook, është vetëm kjo foto që ai vetë e quan “Fotoja e Ditës”.

Etiketa: , , ,

Pas