Kryesore

Mbi 1 mijë ushtarakë shqiptarë dhe britanikë “pushtojnë” të hënën sheshin “Nënë Tereza”

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 10:08 - 23/09/18 |
mapo.al

Mbi 1 mijë ushtarakë shqiptarë dhe britanikë zbresin të hënën në sheshin “Nënë Tereza”. “Ejani me 24 shtator ora 11:00, të jeni pjesë e stërvitjes ushtarake më të madhe të vitit”, thotë ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka. /Mapo.al


Etiketa: , , ,

Pas