ShowBiz

Mbi 10 mijë euro për koncert, nga Aurela Gaçe, Elvana dhe Tayna


               Publikuar në : 19:22 - 15/03/19 |
mapo.al

Duke qenë në mesin e këngëtarëve më “IN” të momentit, padyshim edhe pagesa e saj është e lartë.


Bëhet fjalë për Taynan e cila ka pak kohë që është futur fuqishëm në treg, ku të realizuara ka afro 10 projekte, përfshirë këtu dhe bashkëpunimet.

Menaxheri i klubeve të Tiranës, Xhani Demika, ka folur për disa nga këngëtarët e estradës, e në mesin e tyre edhe Tayna.

Madje Demika foli edhe për shifra që këngëtarët marrin për një natë, e që ka prej tyre që kalojnë edhe shifrën mbi 10 mijë euro, duke përmendur këtu Aurela Gaçen, Elvana Gjatën.

Ndërsa sa i përket Taynas, Demika u shpreh se në fillim çmimi i saj ishte i ulët ndërsa tani ajo kalon shifrën prej 7 mijë eurosh për një koncert!/Express/

 

View this post on Instagram

 

Friendly reminder❤️ Ju dua shume!

A post shared by Tayna (@tayna) on


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas